Stavebné firmy

Stavebné firmy z celého Slovenska na jednom mieste…

Buďte bližšie k Vašim zákazníkom

Pripravte sa!!! Budú o Vás hovoriť…
Stavebné  firmy  na jednom  mieste

Prešovský kraj - Prešov

      REGISTRÁCIA

Spoločnosť Milana Janíka už vyše 20 rokov poskytuje služby v oblasti stavebníctva. Stavba rodinných domov na kľúč, prestavby bytových jadier, obklady, dlažby, zatepľovanie, sadrokartóny, izolácie, zámkové dlažby, elektrika, voda, kúrenie, plyn a mnohé iné podľa potrieb zákazníka.

0911 690 817, janik.milan@zoznam.sk www.stavebneprace-janik.sk

Copyright © 2014 123stavbari.sk. Všetky práva vyhradené.

Predaj a Montáž kvalitných a cenovo dostupých interiérových, exteriérových dverí a zárubní, široká ponuka drevených a laminátových podláh za najlepšie ceny na trhu s dlhoročnou zárukou a servisom k tomu. Bonusom pre zákazníkov je kolektív mladých ľudí, ktorí poskytujú komfort v podobe profesionálneho poradenstva s dlhoročnou praxou. Tešíme sa na Vašu návštevu.

0915 509 344, obchod@dverepodlahy.sk  www.dverepodlahy.sk

Stavebná firma K.P.+ pôsobí na trhu už 20 rokov a zaoberá výstavbou nízkoenergetických a pasívnych drevo-domov , dodávku a montáž kompletných striech, krytín a krovov . Pri výbere krytín podotýkam možnosť dodávky aj krytín značky La Escandela, Villa Testa,Terran, Tondach a Bramac pre ktoré ma firma certifikáciu a bohaté skúsenosti z realizovaných prác, v kombinácií s montážou strešných konštrukcií a krovov. Krovy realizujeme Sedlové,Valbové  Pultové ale aj typy ako Rotundy a iné tvary. Ďalej sa zameriavame na realizácie priznaných krovov a striech, terás a altánkov.   Základom spokojnosti zákazníka je poradenstvo v stavebnej oblasti s dlhoročnou zárukou a servisom po zrealizovaní zákazky.

Sme kolektív pozostávajúci z mladých a školených pracovníkov ktorý perfektne ovládajú svoje remeslo, a sú dostatočne hrdý na výsledky svojej práce po následnom odporúčaní spokojným zákazníkom. Realizujeme svoje zákazky vrámci celého slovenska a preto neváhajte nás kontaktovať na tel. 0915961007 v prípade emailom. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a sloganom dopĺňam naše heslo : ,, Ak máte dobrý vkus, tak domček a strechu stavia K.P.+ ,,

0915 961 007, strechykpplus@hotmail.com, strechykpplus@gmail.com, www.kpplus.yw.sk/news.php www.kpplus.eu